Panasonic VIERA TX-P42G20E ürün detaylıca inceleme

Panasonic VIERA TX-P42G20E

Teknoloji devlerinin LCD ve plazma yarışları bitip tükenmek bilmiyor. Değişik teknolojiler, değişik markalar ve modellerin yarıştığı piyasada, her geçen gün yeni bir modelle tanışıyoruz. Bu piyasanın eskilerinden ve teknoloji alanında belirleyici rolü üstlenen Panasonic de, geliştirdiği teknolojiyi kullanıcılarına sunmaya devam ediyor.

Son dönemlerde VIERA serisiyle gelişmiş plazma teknolojisine ait televizyonlar üreten Panasonic, bu seriye ait son modelini de piyasaya sundu. TX-P42G20E koduna sahip televizyonda NeoPDP teknolojisi kullanılıyor. Bu da 5 milyona 1 doğal karşıtlık anlamına geliyor. Doğal karşıtlığı bile göz önünde bulundurduğumuzda, bu ürünün ne kadar gelişmiş bir teknolojiye sahip olduğunu anlayabiliriz.

TX-P42G20E’de 600 Hz yenileme oranı bulunuyor. Yine Panasonic tarafından geliştirilen ve VIERA serisinde kullanılan piksel başı aydınlatma özelliği, daha net ve gerçekçi görüntü ile eşsiz bir seyir deneyimi sunuyor.

Panasonic, teknolojik anlamda ürünlerini geliştirirken çevre ve sağlık duyarlılığını da asla unutmayan markalardan.  NeoPDP teknolojisi daha az enerji sarfiyatına sahip. Ürün, kendi kulvarındaki rakiplerine oranla daha az enerji tüketmekte. Bunun yanında piksel başı aydınlatma teknolojisi sayesinde, seyir esnasında gözün daha az yorulduğu da bilimsel olarak ispatlanmış durumda.

Panasonic  TX-P42G20E, 1920 x 1080 piksel değerinde çözünürlüğe sahip. Dahili medya çalarıyla birlikte sunulan TX-P42G20E modeli, özellikle spor ve sinema tutkunlarını cezp edecek ölçüde bir kaliteye ve netliğe sahip.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.