Penti 2012 Plaj Koleksiyonu

Penti 2012 plaj koleksiyonu yaz sezonuna oldukça hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Koleksiyon içerisinde yer alan birçok ürün, kullanıcıların büyük oranda ilgisini çekiyor. Ayrıca ürünlerde ki yeni trendler ve canlı renkler oldukça göz dolduruyor. Siz de bu yaz plajlarda Penti 2012 plaj koleksiyonuna ait modellerden biri ile kendinizi göstermek istiyorsanız, koleksiyonun parçalarını yakından görmenizi tavsiye ederiz.

Penti 2012 plaj koleksiyonunda yer alan mayo ve bikiniler, pastel pembeler, nane yeşilleri ve sakız tonları ile karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanında ürünlerin aksesuar kısımlarına baktığımızda ise dantelleri, güpürleri ve brodeleri görmek mümkündür.

Penti 2012 plaj koleksiyonuna ait basic parçalarında genel olarak düz modeller ve straplez modeller hakimdir. Ayrıca küçük ve büyük göğüslü kadınlar için farklı seçeneklerin yer aldığı koleksiyon, vücudu saran modellere de yer vermiştir.

Siz de plajlarda şık ve çekici görüntüler meydana getirmek istiyorsanız, Penti 2012 plaj koleksiyonuna bir de yakından göz atmanızı tavsiye ederiz. Rengarenk ve seksi modellerin yer aldığı koleksiyon içerisinde istediğiniz tarz mayo ya da bikinilerden birini bulabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.