Perde trendleri 2013

Evlerimizin elbisesi olarak kabul edebileceğimiz perdeler, dekorasyonda büyük roller üstlenir. Odadaki renk ahengini tamamlayan, pencerelerin ve duvarın çıplaklığı örten perde 2012 yılına da damgasını vurmuştur.

stor perde modelleri

Perde markasının kaliteli ve başarılı ismi Armoni Perde, tasarladığı ve geçmişten günümüze gelen modelleri gün yüzüne çıkararak müşterilerine başarılı ürünler sunuyor. Modern ve estetik tasarımları ile her yıl dikkatleri üzerine çeken Armoni Perde, otoritelerin 2012 başarı notlarından da tam puan almıştır.

armoni stor perde modelleri

İstanbul merkezli hizmet vermekte olan Armoni Perde, müşteri memnuniyetini temel ilke kabul etmiştir. Müşteri hizmetlerinin verdiği kesintisiz hizmet, kargo ile kapıda ödeme fırsatı gibi çalışmaları bunun bir göstergesidir.

stor perde uygulaması

zebra perde, Jaluzi perde, Kruvaze perde gibi birçok modeli  adresinde sizlere sunan firma, sınıfının en iyi ürün tasarımlarını oluşturmuştur. Tecrübeli tasarımcıları ve çalışanları ile hizmet veren Armoni Perde, sektöre de öncülük yapmaya devam etmektedir.

Stor perde fiyatları konusunda da uygunluğu ve ödeme avantajları ile sıklıkla tercih edilmektedir. Sizlerde ürünleri yakından incelemek ve fiyatları, kumaşı ya da modelleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

3 Comments

  1. Perdeler evin görünümünde oldukça önemli etkilerden birisidir. O sebeple tercih yaparken biraz daha fazla dikkat isterler.

  2. Evimize yeni bir perde alacağız ama annem farklı ben farklı babam ise ucuz birşley istiyor. Arada kaldık 🙂

  3. Bir anlamda evin giysisi. İçewriden ve dışarıdanm en büyük örtüsü. O sebeple özen gösterilmesi gereken dekorasyon malzemelerinden birisi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.