Pırlanta tektaş yüzük

pırlanta
pırlanta

AŞK*Tektaş pırlanta*ile güzeldir.

Nasıl bir tektaş seçecesiniz?

*En iyi nedir? *klasik yüzük satın almak ya da cesur olmak ve daha çağdaş bir şey satın almak için mi?*Bir nişan yüzüğü bir ömür boyu sürmelidir ve kimse bir hata yapmak istemez, bu yüzden moda olanları almak gerekir.

Brilliant Cut
Yuvarlak kesim pırlanta araya diğer tüm tasarımları satmak ve zamansız bir klasik olmaya devam etmektedir.*Kadar küçük taşlar 1.25ct dört pençe ortamda iyi bakmak söylüyorlar, ama daha büyük elmas daha güvenli 6 uçlu ayar hak.
Princess Cut
Kare kesim pırlanta popüler kalır ve kesme sırasında daha az fire nedeniyle, onların parlak kesilmiş muadillerine göre biraz daha ucuzdur.*Tipik bir prenses kesim pırlanta Aynı karat ağırlığındaki parlak kesilmiş halka dışında yaklaşık% 10-15 daha ucuzdur.
Zümrüt Kesim
Klasik ve çok şık, yüksek dereceli netlik taşlar bu güzel kesim en yapmak için gerekli olan yukarıdaki elmas ya da daha az yönleriyle, nedeniyle.*Zümrüt, yüzük kesme ucuza gelmiyor, ama onların zamansız zerafet onlara iyi topuklu arasında sağlam bir favori yapmak.
Vintage & Omuz seti
Vintage pırlanta nişan yüzüğü tasarımları çarpıcı bir dizi sunan birçok ünlü kuyumcular ile ‘trend’ çok vardır.*Elmas bir omuz set halka ya da halo ile vurgulanır güzel solitaire mükemmel bir seçimdir.
Farklı bir şey
Kalabalığın arasından sıyrılmak ister misiniz?*Tamamen farklı bir şey için gidin ve mevcut çağdaş elmas nişan yüzüğü yelpazede seçim.*Ancak dikkatli olun, yirmi ya da otuz harika görünebilir ama altmış de uygun olacaktır?

Diamond Store destek hattı sizlere en kaliteli tektaş *pırlanta yüzük ler hakkında geniş bilgiler veriyor.

Kararsızsanız, bilgilenmek istiyorsanız hemen Diamond Store’u arayın, destek alın size özel en uygun*pırlanta kolye yada*pırlanta küpe leri beraber belirleyin.

Minik kızlar yada takım yapmak isteyen bayanlara özel*pırlanta bileklik ler çok özel taksit seçenekleriyle sizlerle..

Pırlanta Danışma Hattı:
+90 212 603 06 48
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.