Profesyonel filo kiralama hizmeti

Büyük kuruluşlarda farklı amaçlara yönelik olarak araçlar en önde gelen ihtiyaçlardan birisi olmuştur. Pazarlama, dağıtım, personel servisi gibi çeşitli konularda firmalar için gerekli olan bu araçları sağlamanın ise çeşitli yolları vardır. İlk olarak bu araçlar firmaya demirbaş olarak satın alınabilir, ikinci olarak ise günümüzde profesyonel hizmet veren filo kiralama firmalarından kiralanabilir.

Peki ama aracı satın almalı mı, yoksa kiralamalı mı?

Çeşitli alanlarda hizmet veren on binlerce firma, filo kiralama hizmetinden faydalanırken, onlar kadar bir kısım da araçları satın alma yoluna gitmektedir. Geçtiğimiz yıllarda, aracın satın alınması konusundaki fikir daha ağır basıyorken, artık günümüzde filo kiralama hizmetlerinin daha ön planda olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

filo kiralama
filo kiralama

Çünkü geçtiğimiz dönemlerde araç kiralama hizmetleri, yeteri kadar profesyonel hizmet veremiyor durumdaydı ve filo kiralama konusunda bu firmaların da alt yapı yatırımlarını çok üst düzeyde yapması gerekiyordu. Günümüzde ticari sektördeki araç ihtiyacı arttıkça, bu alanda da gelişmeler olmuş ve araç satın almaya nazaran çok daha fazla avantaja sahip filo kiralama hizmetleri çok daha ön plana çıkmaya başlamıştır.

Nereden filo kiralama hizmeti alabiliriz?

Filo kiralanması konusunda size yardımcı olacak birçok firma olmasına karşılık, güven veren firma sayısı oldukça kısıtlıdır. Bu anlamda seçtiğiniz firmayı iyi incelemeli ve en doğru kararı vermiş olduğunuzdan emin olmalısınız. Bizim sizlere önereceğimiz firma ise ECR Rent A Car olacaktır. Uzun yıllardır sektörde vermiş olduğu güven ile müşterilerine profesyonel filo kiralama hizmeti vermeye devam eden ECR Rent A Car firmasının internet sitesi olan adresinden firma hakkında çok daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

3 Comments

  1. Araç kiralama günümüzde çok önemli bence:) kalabalık bi aile için oldukça iyi bi seçim olabilir:)

  2. cok ıyı yere degınmıssınız 🙂 arac fiyatlarının son donemde asırı artması kıralıga yoneltıyor bizi 🙂

  3. fiyatları soyle bı ınceledım de gerçekten cok ıyı araclar cok uygun fiyatlara kiralanabiliyor:) herkesın butcesıne uygun bence 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.