Promosyon ürün dağıtımı

promosyon ürünleri ücretsiz olarak dağıtılıp ürünlerin aşağısında, yukarısında, altında, üstünde, ortasında ve genellikle küçük bir reklam logosundan oluşan ürünlerdir. Promosyon ürünü bayrak gibi bir ürünse tırtıklı şekli verilerek ilgi çekici hale getirilebilir.

Promosyon ürünü dağıtmak için ürünü satın alan kişi ucuz ürünleri tercih etmektedir. Çünkü beklide binlerce ürün dağıtılacaktır. Hepsinin maliyeti fazla olursa satıcı kar yapamaz. Promosyon ürünlerini firmanıza en uygun biçim ve renkte ayarlattırarak kar oranınızı arttırabilirsiniz.

promosyon
promosyon

Promosyon ürünlerinin dağıtım sayısı ve dağıtım şekli de reklam değerinizi belirlemede etkin rol oynar. Ne kadar çok sayıda promosyon ürün dağıtırsanız o kadar fazla insana ürün ulaşacağı için markanız daha çok bilinir. Bir diğer önemli nokta ise promosyon dağıtım şeklidir. Promosyon ürünlerini sokak ve caddeler de elden ele şeklinde yapabilirsiniz. Fakat bu yöntem sizi zarar sokabilecek yöntemdir. En iyi seçim firmanızdan küçükte olsa alışveriş yapan herkese bu promosyon ürünleri dağıtmak şeklinde olacaktır.

Promosyon çeşitleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Unutmayın promosyon ürünlerde toplu alımlarda indirim oranı da artacaktır.

3 Comments

  1. genelde ucuz urunler tercıh edıldıgınden promosyonda kullanılacak urunler cok onemlıdır

  2. bence oncelıkle promosyon urunlerı fazla sayıda cıkarılıp dagıtılmalı sonra satısa gecılmelıdır 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.