Promosyon ürünleri müşteriyi cazip hale getirir

Satışlarının düşük olmasından şikayet eden esnaflara rastlarız. Nasıl işler diye sorduğumuz bugünlerde durgun satış düşük derler. Satışların düşük olması tamamen esnaftan kaynaklı bir durumdur. Eğer esnaf müşteriye yeterince ilgi vermiyorsa satış düşecektir. İlgiden kastımız hem güler yüz hem de müşteriyi memnun edecek promosyonlardır.

promosyon
promosyon

Müşteri bir ürün aldığında yanında hediye almayı sever. Kimileri beyaz eşya mağazasından herhangi bir buzdolabı, çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi aldığında yanında illa ki ufak ütü vs.. isterler. Eğer işyeri o ütüyü verdiyse müşteriyi kazandı demektir. Eğer vermediyse yüzde çoğunluk kaybedecektir. Bir ara masaüstü bilgisayarların çok reklam yapılmasında promosyon ürünlerinin nasıl verildiğini gördük.

Örneğin masaüstü bilgisayar verilirken yanında yazıcı hediye ediliyordu. Bütün bu yapılan promosyon çalışmaları satışların yüksek olması içindir. Kişi eğer satışlarını yükseltmeyi arzu ediyorsa müşteriye de bu tür hediyeleri sunmalı. Market kendi ürünleriyle, kırtasiye kendi ürünleriyle bunu yapmalı. Eğer ben promosyon yapacak malzeme bulamıyorum diyorsanız adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu sitede bir çok promosyon ürünleri bulabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.