Pus filmi izle

Pus, Tayfun Pirselimoğlu’nun yönetmenliğinde dramatik bir film.Çekimleri Türkiye’de ve Yunanistan çekilen filmde dizilerden tanıdığımız birçok oyuncuya yer veriyor.Yarım Elma dizisiyle ün yapmış, Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu Ruhi Sarı, Bir İstanbul Masalı dizisi ardından İki Aile dizisiyle televizyonun bilindik siması Bahar Yanılmaz ve Vavien, Takiye gibi filmlerde beyaz perdede gördüğümüz Serkan Keskin’de yer alıyor.Çılgın Dershane filmlerinden tanıdığımız isim Birol Engeler’de başroller arasında.1959 Trabzon doğumlu olan Tayfun Pirselimoğlu, “Hiçbiryerde” filmiyle ün yaptı.Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olduktan sonra Viyana’da resim ve gravür eğitimi aldı.Ayrıca Tayfun Pirselimoğlu’nun 4 tane de romanı mevcut.
Pus Oyuncuları;
Ruhi Sarı, Bahar Yanılmaz, Serkan Keskin, Birol Engeler, Mehmet Avcı, Nurcan ülger
Pus Film Konusu;
Bir korsan dvd atölyesinde çalışan Reşat takıntılı bir ruh haline sahip bir gençtir. Altınşehir’de sefil bir binada hastalıktan muzdarip yaşlı annesiyle yaşamaktadır. Tuhaf bir kimliktir Reşat; insanlarla ilişki kurmakta güçlük çekmektedir; birlikte çalıştığı gençlerle bile sıkıntılı bir ilişkisi vardır. Evinin olduğu binada Reşat’ın ilgi duyduğu ama açılmaya asla cesaret bulamadığı bir kız yaşamaktadır. Onunla ara sıra karşılaşır ama gizli tuttuğu duygularını iletmeye hiçbir zaman teşebbüs edemez. Sıkıntılı ve sıkıcı hayatının yeknesaklığını bozan, neredeyse bir takıntı izlenimi bırakan ufak tefek hırsızlıkları vardır Reşat’ın.
Çalıştığı yere arada bir uğrayan patronunun arkadaşı, karanlık işlere bulaşmış Celal, Reşat’ın ilgisini çeken bir tiptir. Onun, çalıştığı yere uğrayıp bir paket bıraktığı gün vurulması Reşat’ın hayatının değiştiği gün olur. Reşat, Celal’in bıraktığı paketini çalar. Çaldığı paketten arkasında bir adresin yazılı olduğu sıradan bir kadına ait bir resim ve bir tabanca çıkar. Reşat’ın merakı onu adresin yazılı olduğu bir gecekonduya kadar sürükler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.