Regülatör Satımı Ve Regülatör Servisi

 Ülkemizde yaşanan en büyük sıkıntılardan biride voltaj dengesizliğidir. Özellikle bazı yetersiz trafoların bulunduğu bölgelerde yoğun elektrik kullanımı olan saatlerde voltaj dengesizliği ile karşılaşmak içten bile değildir diyebiliriz. Bunu engellemek için regülatör kullanabilirsiniz.

Regülatör frakans, akım, gerilim gibi değerleri sabitlemek ve voltaj düşüklüğünü engellemek amacıyla kullanılmaktadır. Bu ürün sayesinde artık voltaj düşüklüğünden dolayı eşyalarınızın zarar görme riski ortadan kalkacak ve bu durumda sizin cebinize büyük katkı sağlayacaktır. Voltaj dengesizliği elektrik ile çalışan eşyalar için büyük risk oluşturmaktadır. Bu gibi durumlar sonunda bu eşyaların motorları ve birçok aksamı zarar görmektedir.

regülatör nedir
regülatör nedir

Regülatörler kullanım alanları ve kullanılacak durumlara göre birçok sınıfa ayrılmaktadır. Bunlar; statik servo, trifaze servo, monofaze servo ve kombi regülatörü olmak üzere birçok çeşittir. kombi regülatörü kombilerinizin bu dalgalanmalardan zarar görmemesi adına işlem yapar. Kombiler pahalı eşyalardır ve sürekli çalıştıklarından dolayı regülatöre ihtiyaç duyulabilmektedir.

Regülatör servisi ve regülatör hakkında birçok bilgiye ulaşmak ve uzmanlar tarafından aklınıza takılan bütün sorulara yanıt bulmak, ayrıca regülatör çeşitlerini yakından takip etmek için sizde adresini ziyaret edebilir ve regülatörlere yakından bakabilirsiniz.

3 Comments

  1. Daha önce bu konuda kurumsal bir destek almak istemiştik ama pek güvenebileceğimiz bir firma bulamamıştık. Bu firmayı inceleyeceğiz teşekkürler

  2. Daha önce voltaj dengesizliği yüzünden iş yerimizdeki 5 bilgisayar birden bozulmuştu, sonra garantibiz ile tanıştık şu an hiçbir sıkıntımız kalmadı

  3. Daha önce bu firmayla çalıştık ve aklımızdaki tüm soruları daha biz sormadan cevaplamışlardı. teşekkürler

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.