Rhmoz ile sitenize kaliteli backlink

Rhmoz ile sitenize kaliteli backlink

 

Rhmoz bir dizin servisidir. Nedir bu dizin servisi öncelikle bunu anlatalım. Dizin servisleri kaliteli sitelerin bulunduğu servisler olup Google gibi arama motorları bu dizin sitelerindeki best links yani kaliteli linkleri kendi sitesinde üst sıralarda ve pagerank değerlerini arttırır.

directory

Bu dizin sitelerine eklediğiniz kendi sitenizin linklerini Google ve diğer arama motorları çekerek kalitenizin yüksek olduğunu düşünür ve diğer sitelerden sizi ayırarak öncelikleri sizlere tanımaktadır.

Dizin sitelerinin yani free directory sitelerinin kalitelerine göre sınıflandırıldıklarından dolayı sitenizi kaliteli yani Rhmoz gibi sitelere eklemeniz sitenizin geleceği açısından çok önemlidir. Dizin siteleri her siteyi bünyesinde barındırmayarak siteler arasındaki rekabette fark yaratarak, bünyesine kattığı siteleri internet ortamında önde tutmaktadırlar.

Sitenize backlink çalışması yaparken dizin sitelerini ihmal etmeyiniz ve yalnızca dizin sitelerine sitenizi eklemeniz değil diğer kaliteli sitelerden de backlink almanız gerekmektedir fakat en işe yarayan backlink çalışması dizin sitelerine yaptığını çalışmalardır. Dizin sitelerine eklerken kaliteli siteleri hedef alın ve Rhmoz’a başvurmayı kesinlikle unutmayınız.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.