Rounduce Yeni Görünüme Geçti

Roundcube, özellikle kendi internet sitesine ya da çalıştığı kurumun internet sitesine ait bir uzantıya ait e-mail adresine sahip olan kullanıcılar tarafından tercih edilen mail servislerinden birisidir. Cpanel ile birlikte otomatik olarak gelen bu web mail sistemi, bağımsız olarak da kullanılabilir.

Yıllardır sade görünümü ve kullanım kolaylığından dolayı kullanıcılar tarafından tercih edilen Roundcube, yıllarda kullandığı görünümden birkaç gün önce oldukça profesyonelce hazırlanmış, daha estetik bir görünüme geçti. Ayrıca bünyesinde barındırdığı bir çok bug’ında fixlendiği sistem, yeni teknolojik fonksiyonları da beraberinde getirimş.

Rounduce Yeni Görünüme Geçti
Rounduce Yeni Görünüme Geçti

Eskiden Roundcube’un monoton görünümü ve eskiyen teknolojisinden sıkılnan insanların adeta Roundcube’den kaçarak, Microsoft Outlook servisini kullandığı bir gerçekti. Roundcube servisi yaptığı bu atılımla, Microsoft Outlook’a kaptırdığı kullanıcılarını tekrar geri alacakmış gibi görünüyor.

Bu sistemi kullanan çoğu kullanıcının en büyük şikayeti ise spam mailleri engelleyememesi. Ancak bunun nedeni sistem ile alakalı değil, kullanıcıların bilgisizliği ile ilgilidir. Zira ayarlar bölümünde spam önleyiciyi açtıktan sonra, sistemin gereksiz posta klasörü yarattığını ve spam mailleri buraya attığını göreceksiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.