Rus Kızları – Erkekler niye Rus ister ?

http://ruskizlari.net/Rus%20Kizlari%20Rus%20kiz%20Resimleri/rus%20kizlari%207.jpg Rus Kızları …. Bir çok erkeğin rüyalarını,hayallerini süsleyen kızlar…

Rusya’da kadınların sayısı erkekleri 10 milyon geçince koca sıkıntısı baş gösterdi. Rus kadınlar da çareyi internetten yabancı eş aramakta buldu.Hal böyle oluncada binlerce arkadaşlık,eskort siteleri açıldı.Bu siteler rus kızlarını tanıtıyor ve evlendirmeye çalışıyor.Yalnızca Avustralya’da Ruslar’la evlenen erkeklerin sayısı 1 yıl içinde 7 katına çıktı.

Rus gelinler şimdilik en çok Avustralya’da popüler. Ülkede Rus kadınlarla evlenenlerin sayısı 1 yıl içinde yüzde 700 arttı. Rus gelin modası o kadar ileri gitti ki Batılı erkeklere Rus kadınların özellikleri hakkında bilgi veren kitaplar bile basılmaya başlandı.

Açılan siteler Rus kadın ve Rus kızlarını şöyle tanıtıyor ;

Rus kadını güzeldir. Kilosuna, saçına, süsüne dikkat eder. Spor giysilerinin yalnızca spor yaparken giyileceğini bilir.
Rus kadını bir hanımefendi muamelesi görmek ister. Zayıf cins olduğunu bilir ve buna göre davranır. Feminizm dalgasına maruz kalmamıştır. Ancak bu güçsüz olduğu anlamına gelmez. Ayakta kalmayı bilir. Çingeneler gibi dans eden, votka içen ama katedralde de başını kapamayı bilen kadınların soyundan gelir.
Rus kadını çalışarak ailesine destek olur. Onlar için iyi bir eğitim şarttır, iyi bir meslek ise çok önemlidir. Çoğu Rus kadını 2 ya da daha fazla dil bilir ve üniversite mezunudur. Farklı dilleri, farklı mutfakların yemeklerini, farklı felsefeleri öğrenmeye meraklıdır.

1 Comment

  1. ben gorbacova teşekür edecegim görürsem iyiki sovyet leri parcaladı dünya kadın gördü ben rus kadınını cok seviyorum evlenirsem bir gün bu mutlaka bir beyaz rus ukrayna veya rus olur başka olmazsa olmaz

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.