Samsung Bir İlke Daha İmza Attı

Samsung Şirketi tarafından Galaxy Beam adıyla üretilen ilk entegre projektörlü cep telefonu olan bu telefon hiç görülmemiş bir özellikle cep telefonu pazarında kendini göstermeye hazırlanıyor. Samsung Şirketinden tarafından üretilen Galaxy Beam cep telefonu bir ilk olma özelliği taşıyor.
“Halo” kod adıylada anılan Galaxy Beam ilk olarak Temmuz ayında Singapurda piyasaya çıkacak. Hemen ardında ise Avrupa ve Asya’da satışa sunulması bekleniyor.


3.7 inçlik AMOLED ekrana sahip olan Beam Google’un mobil işletim sistemi olan Android 2.1’i kullanacak. Dünyanın ilk dahili DLP piko projektörlü cep telefonu olan Samsung Galaxy Beam 8 megapiksellik otomatik odak ve flaş kamera, ön yüzde VGA kamera, HD video kayıt yeteneği, FM Radyo, 7 saatlik 3G konuşma ve 530 saatlik 3G bekleme süresi gibi özelliklere sahip. MPEG4, WMV, Divx, Xvid gibi video formatlarını destekleten Beam’de ayrıca TV Out’da bulunuyor.
Samsung’un bir ilke imza attığı bu teknoloji için beklemeniz gereken süre sadece 1 ay, Temmuz ayında lansmanı yapılarak satışa sunulacak olan Galaxy Beam ile artık sinemanızı yanınızda taşiyabileceksiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.