Samsung ve Apple’a Google’dan Rakip Telefon Geliyor!

Google’ın eskilerin efsanesi Motorola’yı satın almasından sonra büyük bir sessizlik başlamıştı. Şimdilerde ise sağlam kaynakların söylentilerine göre Samsung’un rekor satış rakamlarına ulaşan Galaxy S3’üne ve Apple’ın iPhone 5’ine rakip bir cihazın piyasaya sürüleceği haberi bizlere ulaştı.

Cihazın henüz teknik özellikleri tam olarak bilinmese de tek bilinen şeyin cihazın kamera açısından ve teknik özellikleri açısın baya iyi olacağı ve cihazın isminin X Phone olacağı..

 

Dünyada büyük bir ses getirecek olan ve getirmeye çalışan Google’ın üst segment akıllı telefonu ne zaman tanıtılacağı tam olarak belli olmasa da Motorola’nın tepe yöneticisi Dennis Woodside’a konu ile ilgili yönetilen sorulara kesin ve net cevap vermedi.

“Daha önce hiç yapmadığımız şekilde, farklı bir cihaz üzerinde çalışıyoruz” açıklaması gerçekten baya bir ses getirdi ve çok iddialı bir akıllı telefonun karşımıza çıkacağının mesajı bizlere bu açıklamadan sonra ulaşıyor.

Herkes gibi bizde X Phone’un teknik özelliklerini çıkış tarihini dört gözle bekliyoruz. Önümüzdeki günler akıllı telefon düyası belli ki Google’ın çıkartacağı X Phone’u konuşacak..

Samsung ve Apple’ın önderliğininde akıllı cihazlar pazarını karıştıracak bir haber bu. Bakalım neler olacak hep birlikte izleyeceğiz..

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.