Shuma hamile yastığı fiyatları

Shuma Dreamy Hamile Yastığı

Hamileler için normal hayatta kullanılan yastıklar oldukça yetersizdir. Anne adaylarının bel ve sırt için desteğe ihtiyacı vardır. Hamilelik sırasında doğru desteklenmeyen bel ve sırt kamburluğa yol açabilir. Ağrıya önlem alınmaması kronik bel ve sırt sorunlarına neden olur.

Çoğu annenin doğum sonrası uzun süre bu ağrılardan şikayetçi olduğu ve bebeği ile mutlu olması gereken zamanı uyumaya çalışarak geçirdiği bir gerçektir.

Shuma Dreamy Hamile Yastığı
Shuma Dreamy Hamile Yastığı

Hamilelikte bel ve sırt ağrısını önleyen ürünler için özel bir mühendislik tasarımı gerekir. Piyasadaki çoğu ürün bu ergonomi ve mühendislik incelemesinden yoksundur ve size gereken desteği veremez.

Hamileliğin ilk aylarında gerekli desteği veriyor gibi görünseler de ileriki aylarda çoğu deforme olacaktır. Shuma Dreamy Hamile Yastığı çok dayanıklıdır.

Shuma Dreamy Hamile Yastığı Satın Almak İçin TIKLAYIN

Hamile kadınlar üzerinde yapılan araştırmalara göre üretilen ürün tüm hamilelik tiplerinde başarılı sonuçlar vermektedir. Odtü Üniversitesi tarafından incelenen ürün bu güzide üniversitemizin en üst kademe onayını almış ve takdirini kazanmıştır.

Shuma Dreamy Hamile Yastığı fiyatları
Shuma Dreamy Hamile Yastığı fiyatları

Ayrıca Shuma Dreamy Hamile Yastığı bebeğinizin oturma ve gelişme döneminde de destek için kullanılabilir. Ana yetkili satıcısı hamileyastigi.com sitesi olan bu ürünü siteye girerek kolayca alabilir, müthiş indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.