Silikonize mastik kullanımı

Silikonize mastik

Birçok kimyasal maddelerin birbirileri ile karışması sonucu oluşan , yapışmayı sağlayan, mükemmel bir formüldür.Ayrıca elastikiyetini kaybetmeyecek şekilde üretilen  silikonize mastik bir çok kullanım alanların yanında PVC, Aluminyum ve Ahşap doğramaların montajlarında, Derz ve duvar çatlaklarının onarılmasında ve doldurulmasında, Araçların ve otomotivlerin düzenlenmesinde ses, su ve toz yalıtımında kullanılabilinmektedir.

3VICS Akrilik mastik

Silikonize Mastik formülü akrilik bazlı olup bir çok zararlı ışınlara dayanıklıdır.( UV ışınları).Ayrıca Antibakteriyaldir ve yapılış olarak dış tarafı darbelere,zedelenmeye ve aşınma sorunlarına dayanıklı olarak üretilmiştir.Uygulama alanı ise Silikonize Mastiği kullanılacak yüzeyler kuru olmalı  yağlı ve çeşitli tozlardan temizlenmiş olmalıdır. akrilik mastik sıkıldığı itibaren 5 dakika  yüzeyi içinde düzeltiniz.

Daha sonra kuruma ve sertleşme bittikten sonra yüzeyde oluşan elastik haldeki madde -10 Santigrat derece ile +60 Santigrat arasındaki sıcaklıklardan etkilenmez.Ancak kullanım sıcaklığı +5 Santigrat derece ile +40 Santigrat derece arasında kullanılmalı ve kullanımdan sonra oluşan yüzeyinde oluşan kirler 5-10 dakika arasında su yardımı ile temizlenmelidir.

Uyarı:Çocukların kolayca bulabileceği yerlerden uzaklaştırılmalı,cilt ve göze temas etmemelidir.

 

Bu tüm muhteşem özellikleri ile üretim yapan Locus Kimya sizlere kolayca bu ürüne ulaşmak için hizmet eden firmalardan birisidir.Bu ürüne sahip olmak için Locus Kimyaya başvurmanız yeterlidir.

Aydın Plastikçiler Sanayi Sitesi 577.sokak No:18 İvidek

Ankara/Türkiye

Tel: 0 (312) 395 54 03 – 0 (312) 395 54 83 – Fax: 0 (312) 395 74 49

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.