Sıra dışı bir dekorasyon

Dekorasyon kelimesi icat edilmesinden bu yana devamlı olarak birkaç yıl öncenin modası tekrardan ısıtılıp önümüze getirilmektedir. Az sayıda farklılık katılarak oluşturulan bu dekorasyon modelleri artık günümüz de o kadar da popüler değildir.

Yeni yeni popüler olan ve birçok kişinin beğenisini toplayan yeni dekorasyon tasarımı daha önce eşi benzeri olmayan bir formattır. Bunu adı ise 3d görsel efektler ile odanızı süslemeyerek odaya farklı bir boyut kazandırmış olacaksınız.

dekorasyon fikirleri
dekorasyon fikirleri

Oldukça ilginç olan fakat doğru isimler tarafında yapılınca oldukça güzel bir görüntü ortaya çıkıyor. Arkadaşlarınıza dekorasyon fikirlerinden birisi olarak sunabilirsiniz. Örneğin yatak odasının tavanına yapılacak bir 3 boyutlu tasarım yattığınızda sizi çok farklı bir ortama taşıyacaktır. Bir gökyüzü modeli açık havada yatıyor gibi hissetmenize yeter.

oturma grupları içinde oturma odanızın tabanına uçurum bulunduran bir model seçmeniz durumunda çok farklı bir oda görüntüsü ortaya çıkacak. Yıllar ilerledikçe daha da popüler hale gelecektir. Sizde bu dekorasyon hakkındaki gelişmeleri takip etmek istiyorsanız  adresini ziyaret etmeyi sıklaştırmalısınız.

3 Comments

  1. Yatak odası tavanina gökyüzü çizdiğinizde elbet güzel bir görüntü oluyordum ama fiyatlar nasıl

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.