Sivil Havacılıkta Kiralık Uçak

Sivil Havacılıkta Kiralık Uçak

Sivil havacılığın ülkemizde her geçen gün geliştiğini, ilerlediğini ve büyüdüğü kurulan hava yolu firmasından, satın alınan ve kiralan uçak sayısından ve taşınan yolcu sayısından net bir şekilde görmek mümkün. Sivil havacılık kanunda bazı düzenlenmelerin yapılması sonucunda bilet fiyatları taban ve tavan olarak belirlenmiş ve her kesimin kullanabileceği düzeye inmiştir.

Bilet fiyatlarının ucuz olması ve kampanya, tatil gibi talebin yoğun olduğu dönemlerde talebi karşılamak adına kiralık uçak tercih edilebilir. Hava yolu firmalarına çözüm sağlayan ve büyümelerine yardımcı olan kiralık uçaklar ile arz – talep dengelenmiş olur. Hava yolu firmaları için 20 ve 250 koltuk arasında değişen kapasiteler sahip yolcu uçağı Merkür grup tarafından kiralanabilir.

Kiralık uçak

İş Hayatına Kiralık Jet Uçaklar

Sadece hava yolu firmalarına değil bireyler için ve sağlık kuruluşları içinde kiralık uçak kullanılabilir. İş yaşamında yurt dışı ziyaretlerinde, toplantılarda ve büyük ticari anlaşmalar öncesinde kullanılan kiralık uçaklar siyaset, sanat ve spor alanından birçok ünlü isim tarafından en hızlı ulaşım aracı olması nedeniyle tercih ediliyor.

Aynı şekilde sağlık kuruluşları için ambulans uçaklarda kiralanabilir. 2003 yılından bu yana sivil havacılık alanında faaliyette bulunan ve birçok firmaya çözüm üreten Merkür gruptan uçak kiralamak ve teklif almak için http://www.merkurcharter.com/ internet adresini ziyaret edebilirsiniz. İstanbul’da bulunan ve dünya üzerinde bulunan havaalanları ile anlaşmalı olan Merkür gerekli tüm belge ve bilgilere sahip olarak 10 yıldan fazla hizmet veriyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.