Son Trend Kiralık Ofisler

Çok yoğun iş toplantıları olan firmalar için artık müthiş bir yenilik onları bekliyor. Birbiri ardına sürekli gerçekleşen toplantılar için mekân bulamayan ve zor anlar yaşayan firmalar artık Maslak’ta hazır ofis sayesine rahatlıyor.

Hiçbir ekstra ücret ödemeden müşterilerinizi ağırlayacağınız ve tamamen sizin belirlediğiniz doğrultudaki gün ve saatte zahmetsizce işlerinizi yürütüyor olacaksınız. Müşterileriniz sizin adınıza karşılanır ve gerekli yönlendirmeler yapılır.

maslak'ta sanal ofis
maslak’ta sanal ofis

Genellikle ev ortamından çalışan ve kendi home ofis sistemini kuran kişilerde artık herhangi bir toplantı görüşmesini nerede yapacağı konusunda hiç zora girmeden Maslak’ta sanal ofis olarak hizmet veren alanları kullanabilir. İsterseniz sadece ihtiyacınız olduğu anlarda kullanabilir ve herhangi bir ofise sürekli bağlı kalmadan ekonominizi rahatlatmış olursunuz. Toplantı odaları kullanma durumunda ekstra olarak elektrik su ya da ısınma gibi dertleriniz olmaz ve ayrı ek para talep edilmez.

Sizin de ihtiyaçlarınızda zaman zaman bir ofis gerektiriyorsa mutlaka  sitesi üzerinden iletişime geçip uzaman kadrosu ile hizmet veren firmayı bir kez tanımanız yeterlidir. Bir daha asla vazgeçemeyeceğiniz bu rahatlık size geri dönüşü müthiş olacak projeler kazandıracaktır.

3 Comments

  1. Türkiye’de bu şekilde ilerlemelerin gözükmesi gerçekten çok hoş umarım gerekli ilgiyi görür.

  2. Bu fikir aklıma yattı. Hayata geçirmeyi düşündüğüm sağlam bir web projem mevcut. Eğer hayalimdeki yerlere ulaşabilirsem. Kesinlikle kullanacağım bu ofisleri.

  3. Sadece iş amacıyla mı kullanılabiliyor bu ofisler ? Yoksa içerisinde ne yapıldığı önemsenmeksizin ücreti veren herkese sağlanabiliyor mu ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.