Ssk haberleri ile gelişmeleri öğrenin

Bundan yıllar önce internetin de gelişmediği dönemlerde sosyal güvenlik kurumları ayrı çatı altında hizmet vermekteydi. Dolayısı ile eğer geçmişte ssk dışında başka bir kurumda hizmetiniz var ise onun emeklilik dönemlerinde birleştirilmesi tam bir çile olurdu. Kurum binaları ayrı yerlerde olduğundan bunlar arasında mekik dokunurdu.

ssk sorgulama
ssk sorgulama

Geçtiğimiz yıllarda sosyal güvenlik kurumları aynı çatı altına alınarak bu sorun ortadan kaldırılmıştır. Dolayısı ile tüm kurumlar aynı bina altına alınmaya başlanmış ve dolayısı ile tüm işlemler tek bir noktadan yapılmaya başlanmıştır. Ssk ile ilgili tüm gelişmelerde dolayısı ile buradan öğrenilmektedir.

Ssk haberleri konusunda ilgili olanlar da sitemiz aracılığı ile tüm bilgilere ulaşabilirler. Ssk mevzuatı sürekli değişiklik gösterdiğinden tüm gelişmeler buradan takip edilebilir. Ssk ile ilgili yapmak istediğiniz kişisel sorgulamalar da sitemiz aracılığı ile yapılmaktadır. Emekliliğinize kaç gün kaldığı gibi ne kadar hizmet süreniz olduğu ve işe giriş tarihleri ssk sorgulama ile yapılabilir.

Tüm bunların yanında ssk haberleri takip etmek isteyenler yeni gelişmeleri buradan öğrenebilmektedir. Tüm bu bilgilere ulaşmak için yapmanız gereken ilk iş sitesini ziyaret etmek olmalıdır.

3 Comments

  1. Her gün yeni bir yasa çıkıyor gerçekten de anlamakta zorluk çekiyorum. Genel mantığı anlatırsanız bilgi sahibi olabileceğim.

  2. İnternette ssk sitesi neredeyse yok gibi. Bu siteyi yeni görüyorum. Gezdim biraz ama yararlı bilgiler var yani.

  3. Şimdi bağkur ile ssk kurumları birleştiği için ismi SGK oldu değil mi ? Ben mi yanlış biliyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.