Tarkan adımı kalbine yaz 2011

Megastarımız Tarkan bir kaç bocalama albümünden sonra nihayet tüm sevenlerini memnun edecek bir albüm yayınlamayı başardı. Adımı kalbine yaz adıyla çıkan albüm radyolarda ilk çalındığı günden beri herkesin beğenisini kazanmayı başardı.

Tarkan son albüm belki bir Ölürüm sana ya da Karma albümleri gibi unutulmaz olmayacak ancak Tarkan’dan efsane bir albüm daha bekleyenleri biraz daha heyecanlandıracak altyapı ve melodi bütünlüğüne sahip.

Tarkan adımı kalbine yaz 2011
Tarkan adımı kalbine yaz 2011

Albümde bir çok şarkı sivrildi. İleride yapılacak bir en iyi Tarkan şarkıları listesine girebilecek şarkılar da barındırıyor albüm.

Örneğin Aysel Gürel’in son şarkı sözleri olarak lanse edilen Sevdanın son vuruşu, eğlenceli bir şarkı olan Acımayacak, hüzünlü Tarkan şarkıları kategorisinden Kayıp, klip şarkısı yapılan Öp belki 5 sene sonra hatırlanmayacaklar ancak 2011 yılında büyük etki bırakmayı başardılar. Ünlü sanatçı şarkıları büyük itina ile seçmiştir.

Ayrıca ünlü Djler Suat Ateşdağlı, Kıvanch K ve Ozinga’da albüm için müthiş remikslere imza attılar. Albüm çoğu sevenine göre Tarkan adı ile üst sıralara çıkmış bir albüm sayılsa da 2011 yılındaki en başarılı albümlerden biri olarak kabul ediliyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.