Toplu Ping Yollamak Çok Kolay Hale Geldi

Bazen birden fazla siteye ki bu liste bazı durumlarda kabarık olabilir ping atmanız gerekmektedir. Bu durum bazı zamanlarda işkence halini alabilmektedir. Bu durumu kolay hale getirebilmek için toplu ping atmanın yollarından bahsetmek gerekir. Bazen elinizdeki servisler sıkıntı doğurabilirler.

Bu gibi durumlarda size yardımcı olabilecek alternatifler üzerinde çalışarak bulduğumuz http://www.pingfarm.com sitesini size tanıtmak isteriz. Siteye girdiğinizde de göreceksiniz ki gerçekten özenle hazırlanmış bir site ve takdire şayan bir temaya ve dizayna sahip. Özellşkle reklam yerleşimleri çok güzel ayarlanmış sizi sıkıntıya sokmayacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak ilgi çekici reklamlar nedeniyle zaman zaman dikkatinizin bozulması durumunu es geçmek gerekir sanırım.

Toplu Ping Yollamak Çok Kolay Hale Geldi
Toplu Ping Yollamak Çok Kolay Hale Geldi

Elinizde bulunan site listesini site içerisinde bulunan kutuya yapıştırıp yapmanız gereken aşağıda bulunan mass ping butonuna basmaktır. Bu kolay işlemi çok kısa sürede yaparak hızlı bir şekilde elinizde bulunan listeyi ping servislerine yollayabilirsiniz. Bu durum özellikle seo çalışması yaptığınız zamanlarda backlink çalışmanızın hemen ardından elde ettiğiniz URl adreslerini ping servislerine gönderecek olursanız size geri dönüşün daha da hızlı olduğunu yakından göreceksiniz.

Ping servislerine elinizdeki listeyi yollamak bu basit işlem sayesinde çok kısa bir süre sonunda gerçekleşebilme imkanına sahip olamkatdır. Bu durum sizi gereksiz bir yükten de kurtarmakta ve çalışmalarınızda daha başarılı olabilmenizi sağlamaktadır. Sizde elinizde ping servislerine yollayacak bir liste bulunduruyorsanız ve elinizdeki servisler yetersiz kalıyor yada sıkıntı yaşatıyorsa bu siteyi kullanarak işleminizi kolayca halledebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.