TTNET Vitamin İle Eğitime Doyacaksınız

Ülkemizde eğitime verilen önem her geçen gün giderek artıyor. Durum böyle olunca eğitim kurumlarındaki artış da aynı hızla devam ediyor. Fakat bu kurumlar eğitim ihtiyacını bir nebze karşılıyor olsa da eğitim için yine farklı platformlara ihtiyac halen devam ediyor.

Okullar ve derhsanelerdeki eğitim ihtiyacının eksik yanını ise online eğitim kavramı ile özel kurumlar tamamlamayı başardı ve hiç şüphe yok ki online eğitim dediğimizde akla ilk gelen de bir  TTNET hizmeti olan TTNET Vitamin oldu…

TTNET Vitamin ise orta öğretim ve lise öğrencilerine yönelik olarak profesyonel bir tasarım ve üst düzey bir eğitim ile yayın hayatına devam eden platformlar arasında yer almayı başardı.

ttnet e fatura
ttnet e fatura

TTNET vitamin yaptığı reklam çalışmalarıyla da isminden söz ettirmeyi başardı ve yurt genelinde çok geniş bir kullanım ağına ulaştı diyebiliriz.

TTNET servisleri sadece bunlarla da sınırlı değil tabi ki, eğitim alanında da kullanılabilecek olan fakat bundan ziyade hasret gidermek ve özlediğiniz kişileri yanınızdaymış gibi hissetmek için hazırladığı en güzel projelerden birisi de TTNET videofon.. peki videofon nedir?

TTNET videofon ev telefonu üzerinden karşınızdaki kişilerle görüntülü ve sesli olarak görüşmenizi sağlayan bir teknoloji. Üstelik görüntülü görüşmek düşündüğünüz kadar pahalı bir uygulama olayıp, özel kampanyalar ile oldukça uygun fiyatlardan müşterilere sunulan bir teknolojidir.

TTNET elbette ki her hizmeti için bir fatura bedeli isteyecek her firmada olduğu gibi. Fakat TNNet kampanyalarını takip edecek olursanız TTNET e fatura ödemenizin minimum düzeyde olacağından emin olabilirsiniz…

Çok uygun kampanyalardan faydalandığınızı varsayarak yola çıkıyoruz. Farklı servislerden en uygun fiyatlarla faydalandınız, peki ya çok az bir faturadan haberdar olmak için her ay evinize fatura kağıdının gelmesini mi isteyeceksiniz?

Bunun yerine TTNET e fatura dönemi fırsatlarından faydalanarak hem doğaya karşı sorumluluklarınızı bir nebze de olsa yerine getirmiş, hemde TTNET tarafından size sunulan fırsatlardan faydalanmış olabilirsiniz…

Artık teknoloji çağına geçmiş ülkemizde zamanla TTNET e fatura uygulamasının çok daha yaygın olacağından eminiz…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.