Turan Haberleri

Ülkücü Tavır Haber olarak çok önemli bir misyon yüklenmiş ve büyük bir vizyonla yola çıkmış durumdayız. Ülküdaşlarımızın en doğru ve en dürüst şekilde Türk dünyasından, Türk siyasetinden haberdar olma haklarının günümüzde ezildiğini ve baskı altına alındığını gördük. Bunu bertaraf etmek için yola çıkıyoruz ve yandaş medyanın sizlere aktaramayacağı nitelikte ki haberleri sizlere en hızlı şekilde aktarmak için gece gündüz çalışıyoruz. Unutmayalım ki şu sıralar baskı altındayız ve Türki etnik kökenli dünya vatandaşlarımızın neler yaşadığını bilmiyoruz. İşte bu büyük karanlığı aydınlatmak için yola çıktık.

Yukarı da ki demek istediğimizi sizlere birkaç cümle ile özetleyelim. Irak’ta ki iktidara gelmek için siyaset yapan Türkmen’lerin akıbetini, Ermenistan’ın Karabağ’ı işgalinden sonra Bizim Ermenistan’la masaya oturuşumuzun siyasetini ve Azerbeycan’ın görüşünü, Kazak Türklerinin iç siyaseti hatta iç savaşı, Bulgaristan’da ki Türklerin asimile edilmeye çalışılması gibi bir çok haberi günümüz medyası kasti olarak es geçmektedir. Çünkü böyle işlerine gelmektedir. Türk dünyası 450 -500 milyon kişi kadar büyüktür ve ne yazık ki bütün bu olan bitenlerden haberdar değiliz. İşte biz azınlık Türklerin değil gerçek Türklerin, göz ardı edilmiş soydaşlarımızın haberlerini Turan Haberlerini sizlere vermek için çalışmaktayız.

Bütün bu gerçekleri aydınlatma konusunda çalışmak üzere profesyonel bir ekip kurduk ve an be an en güncel gelişmeleri sizlere aktaracağız. Günümüzde üç dört kişinin elinde bulunan yandaş ve egemen medyaya ders niteliğinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.