Turkcell Gezenzi Devrini Başlattı

Turkcell, Gezenzi adlı yeni ücretsiz sosyal paylaşım sitesini Turkcell Genel Merkezi’nde düzenlenen basın toplantısında tanıttı.
Türkiye’nin ilk lokasyon tabanlı sosyal paylaşım sitesi olan Gezenzi ile kullanıcılar her an her yerden resim, yazı, video, müzik gibi içerikleri paylaşıp, hayata dair istediği her türlü şeyi paylaşabiliyorlar.

Gezenzi üyelerinin; evde, ofiste, otobüste, sokakta, tatilde, nerede olurlarsa olsun tek bir mesaj kolaylığıyla bırakabildiği bu izler, harita üzerinde gerçek zamanlı olarak gösteriliyor.

Toplantıda konuşan Turkcell Ürün ve Servis Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar, sosyal paylaşım ağlarının giderek hayatımızın vazgeçilmez unsuru haline geldiğini söyleyerek, “Lokasyon bilgisi özelliği sayesinde fark yaratacağına inandığımız Gezenzi hayata iz bırakmak isteyenlerin yeni adresi olacak, eğlence ve paylaşım alışkanlıklarında yeni bir dönemin kapılarını açacak. Üstelik Gezenzi ile sadece Turkcell’liler değil, herkes Turkcell kalitesiyle hayata izlerini bırakabilecek. Adını “gezenin izi” kavramından alan Gezenzi’de herkesin kendinden bir iz bulacağına inanıyoruz. Turkcell müşterilerine dokunduğu tüm süreçlerde fark yaratan ürün ve servisler geliştirmeye devam edecek ” dedi.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.