Tweel saatleri

Tweel saatleri şıklığın en iyi tasvirlerinden biri olmuştur. Genellikle büyük boy rahat boy saatler üreten marka bu yönüyle de saat dünyasına büyük bir yenilik getirmeyi başarmış bir markadır.

Tweel saatleri
Tweel saatleri

Ünlü Hollandalı tasarım uzmanı John Cobelens’in kendi zevklerimi yansıttım dediği bu saatler, Forum Saatçilik aracılığı ile Türkiye’ye de gelmiş durumda.

Kadınlar için büyük kadran saatler üreterek erkeklerin sevdiği bir modeli kadınlara da sevdiren Tweel , Canteen style, Grandeur ve Goliath isimli üç ana koleksiyonu ile Türk saat severlerin kısa zamanda gözdesi olmayı başarmıştır.

Tweel in 50 ülkede faaliyet gösteren mağazaları ülkelere göre üretilen özel modelleri ile de her zaman gözde olmuştur. Klasik saatlere benzemeyen tasarımları ile kadınları büyüleyen Tweel saatleri özel günleri vazgeçilmez aksesuarı durumundadır.

Yuvarlak kasalara sahip Canteen Style, kayışlı yuvarlak kasalar Grenadeur ve dikdörtgen kasalar Goliath ile dünya modasını Türkiye’ye taşıyan Tweel saatleri tüm seçkin saat mağazalarında bulunabilen ürünlerdir.

Tweel saatler kullanılan rose kaplaması ile de sağlamlıktan ödün vermemektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.