Tweetlerinizi Arşivleyin

Twitter sosyal medyanın can damarı olarak görülse bile geçmiş ile ilgili sorunlardan bir türlü kurtulmayı başaramıyordu. Geçtiğimiz günlerde ise bu durum çok kolay bir şekilde çözüme kavuşturuldu. Bilindiği gibi mobil cihazlar üzerinde atılan tweetlerde geçmişe gitmek imkansız ve son derece karışık bir durum haline geliyordu.

twitter
twitter

Tweet arşivi hakkında bilgi sahibi olmak adına yapılması gereken en mantıklı işlem nasıl bir yol izleneceğinin belirlenmesidir. Bu konuda farklı özelliklerin yer alıyor olması da tweetler açısından büyük bir önem taşımaktadır. Fakat tweet arşivi istediğiniz zaman mail adresinize bütün tweetlerinizin gönderilmesi şeklinde bir uygulama geliştirildiği söyleniyor.

Şimdilik çok küçük bir kısmından yararlanıyor da olsak ilerleyen zamanlarda tüm bu tweetlerinizden uygun ve ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olmanız da mümkün olacaktır. Bu arşivlerin ortaya atılması için en farklı ve en kaliteli uygulamaların yer alacağı düşünülüyor. Aynı zamanda arşivlenmiş şekilde ulaşmanızın sağlanacağı mobil uygulamaların piyasaya sürüleceği de söylentiler arasında yer almaktadır. Twitter arşivlerinin nasıl bir hal alacağı ise merak konusu…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.