Twitter Kapak Fotoğrafı

Günümüzün en büyük sosyal medya kuruluşlarından biri olan ve ülkemizde de birçok kullanıcı barındıran Twitter anlık duygularımızı, düşüncelerimizi, görüşlerimizi ve yaşadığımız birçok şeyi yazdığımız bir site olmaktan fazlasına sahip. Gelin bunun sebebine bir göz atalım.

İnsanlar Twitter ile birbirleriyle iletişim kurmakta bulunduğu yerden her an görüşlerini ve duygularını belirtebilmekteydi. Twitter’ın geçtiğimiz günlerde getirdiği yeni bir güncelleme ile kullanıcı kitlesini sevindirecek bir yeniliğe gittiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Twitter Kapak Fotoğrafı
Twitter Kapak Fotoğrafı

Peki nedir bu güncelleme ? Bu güncelleme tasarıma dayalı bir güncelleme olmasıyla, sizin Twitter sayfanızı süslemekte. Bu da daha fazla kullanıcıyı sizin sayfanıza çekmek için iyi bir yöntem olabilir.

Detaylara gelecek olursak bu yenilik Twitter profilinizin üst kısmında bulunabilecek ve “Facebook Kapak Fotoğrafı” ile karşılaştırılabilecek türden bir yenilik. Twitter kuruluşunun bu tür yeniliklere gitmesi gayet doğal karşılanıyor. Bunun sebebinin bütün sosyal medya sitelerinin yeni arayüzlere ve güncellemelere ihtiyaç duyması olarak görülüyor.

Siz de Twitter profilinize kapak fotoğrafı eklemek isterseniz Twitter adresinize bağlanıp “Settings” ve ardından “Design” butonuna basmanız ve oraya eklemeniz yeterli olacaktır.

3 Comments

  1. Bu bir yenilik değil bence resmen facebook’tan alıntı yapılmış. Keşke daha orjinal bir fikirle yaklaşsalardı.

  2. Bu özelliği nasıl kullanıyoruz. Ben bir türlü bulamadım. Bence çok güzel bir özellik ama kullanabilmem için önce birinin yardımcı olması lazım.

  3. Güzel bir güncelleme olmuş. Biraz facebook’a özenilmiş sanki ama. Yine de güzel olmuş. Nice güncellemelere 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.