Ukash Kart Nedir?

Online alışveriş için kullanılan %100 güvenli, ön ödemeli bir para yatırma kartıdır. Anlaşmalı bankalar ile internet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılan kart, kişisel bilgilerinizi paylaşmaması, kartın en büyük avantajlarından biridir. ukash logosu gördüğünüz her siteden kartınız ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Türkiye’de kullanımı günden güne artan kartın, sanal ortamda kullanım yapılabileceği yaklaşık olarak 40 bine yakın site bulunmaktadır.

İnternet üzerinden online olarak yapmış olduğunuz tüm alışverişlerde kart bilgileriniz alışveriş siteleri tarafından alınmakta ve bilgileriniz gözükmektedir. ukash kart ile bu uygulama tamamen kalkmakta ve bilgileriniz paylaşılmamaktadır. 19 haneli bir kart kodu ile işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz online alışveriş kullanımı için satışı yapılan kartın, başta Avrupa Ülkerleri olmak üzere tüm dünyada kullanımı yapılmaktadır.

ukash
ukash

Kredi kartlarının kullanılamadığı sitelerde, kartın logosu var ise kullanımınızı yapabilir, bilgilerinizi üçüncü bir kişiyle paylaşmamış olabilirsiniz. Dünyada kullanımı en güvenilir kart olarak bilinmesi kullanıcılar tarafından tercih edilme nedenlerinin başlarında gelmektedir. Kredi kartlarının internet üzerinde güvenilir olmadığını ve alışverişlerde tercih etmemelerin nedeni olarak bilinen, kart korsanlarına karşı kullanılabilecek tek kullanımlık bir karttır. İçerisine kartın dilediğiniz zaman bakiye yükleyebilir, aynı kolaylıkta paranızı geri çekebilirsiniz.

Kartın satışı ile ilgili birçok firma tanıtım ve satış yapmaktadır.  Yüksek güvenlik sistemi ile kullanımı yapılan kartın kullanıcıları tarafından, internet üzerinden alışveriş yapmak istediklerinde harcanan tutar dışında içinde tekrar bakiye kalırsa, kalan bakiye bir sonraki alışverişte yeni karta aktarılarak kullanıcılara sonraki alışverişler açısından kullanım olanağı sağlamaktadır. Sadece internet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılmayan kart bahis ve oyun sitelerinde de rahatlıkla güvenilir bir şekilde kullanımı yapılabilmektedir.

Henüz ülkemizde yasal olarak kullanılan bir kart olmamasına rağmen, internet üzerinden yapılan alışverişler için, yasallaşma dönemine gereksinim kalmadan kullanımı yapılmakla beraber, satış yapan firmalar tarafından gerekli bilgilendirmeler, alınmadan önce görüşülüp alınabilmektedir. Kredi kartları ve online alışveriş kartları için gerekli olan tüm kişisel bilgileriniz alınmakla beraber, problem yaşamamak için birçok kişi tarafından kartın kullanımı internet üzerinden yapılmamaktadır.

Bu kartın bilgileri paylaşmaması kullanıcıların internet üzerinden alışveriş yapmalarında güven sağlamaktadır. Kartın herhangi bir yaş sınırı olmaksızın internet üzerinden alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Kart ile ilgili gerekli desteği almak için site üzerinde canlı destek hattıyla görüşebilirsiniz.

Kart tercihinizi yaparken gerekli uzman kişilerden destek almak ve kullanım hakkında tavsiyeler almak için  adresini ziyaret edebilir kart ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.