Unutamadığımız Oyunlar

Çocukluk dönemimizde oynayıp da unutamadığımız oyunlar

Çocukluğumuzda oynadığımız oyunların şu an bile aklımızda olmalarının nedeni insan psikolojisidir. İnsan beyninin en verimli çağları olan, her şeyi öğrenmeye aç bir beyin bilgileri o yaşlarda alarak beynimize kazımaktadır.

Bu nedenledir ki çocukların gelişiminde oyunlar etkilerini sürekli olarak göstermektedirler. Teknolojinin geçtiğimiz 20 yılda ülkemizde yalnız televizyon varken ardından çocuklar için ateriler üretilmeye başlanmıştır. (araba yarışı oyunları)

Çocukluğumuzun bu aterilerle renklendiği inkar edilemez. Aterilerin en çok bilinen ve sevilen oyunlarından biri olanAraba oyunları çocukluğumuzda en çok oynadığımız oyunlardan bir tanesiydi ve hala çocukların vazgeçilmez oyunlarından bir tanesidir. Mario oyunları oynamak isteyen kişiler için linki tıklamak yeterli olacaktır.

Çocuklarınızın bu oyun etkilerini yaşantıları boyunca hissedecekleri için çocuklarınızın oyun oynamalarına izin vermeli ve içlerinde bastırılmış duyguları açığa çıkartmanız çocuğunuzun psikolojisini düzeltecektir. (araba oyunları oyna)

Şunu da belirtmeliyim ki çocuklarınızın sizin yanınızda oyun oynamaları(Araba yarışı)  , sizin gözünüzün önünde olmaları da çocuklarınız için çok faydalı olacağından emin olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.