Unutulmaz Dizisi 48. Bölüm İzle.

         Harun, Eda’yı tekrar kollarının arasına almanın mutluluğunu yaşarken, Tolga da büyük bir şaşkınlık içindedir. Yağmur’un doğum belgesinde Harun’un isminin ne işi var? Bunun nasıl bir açıklaması olabilir? Sorular ve kuşkular Tolga’nın beynini kemirirken, Harun ve Eda birlikteliklerinin en güzel günlerinden birini yaşamaktadırlar.             Burak’ın çevirdiği dolapları ortaya çıkarmak isteyen Melda bu konuda arkadaşı Gülay’dan yardım ister. Bu arada Tolga hem Eda’yı aramakta hem de aklındaki soruların yanıtını.
Eda’yla birlikte yaşadıkları güzel günün gecesinde Harun’u kötü bir haber beklemektedir. En can alıcı noktasından vurulmuştur. Onu saran öfke fırtınası Tolga’nın karşısına çıkmasıyla daha da büyüyecektir. Bu arada Feyyaz’ın aileye vereceği bir müjde vardır.
Banka borçları yüzünden iyice köşeye sıkışan Cemil’in tek bir çaresi kalmıştır. Onu derinden sarsacak bir çare.
Ferda ilk aşkı Uğur’la yıllar sonra karşılaşmanın şokunu yaşarken, Kerem de Gözde’nin kendisini affetmesi için çırpınıp durmaktadır. Bunun için yapmayacağı şey yoktur. Açlıktan ölmek de dahil!
Eda ile Tolga’nın yaklaşan nikahı Harun’un öfkesini daha da artırmaktadır. Ne pahasına olursa olsun buna engel olmalıdır. Bunun için her şeyi göze alan Harun kararını verir. Önünde tek bir yol vardır ve sonuna kadar da gidecektir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.