Unutulmaz Dizisi 49. Bölüm İzle

                 Tolga’nın beynini kemiren sorular yanıtını bulurken, Eda da yaklaşan nikahın kalbinde yarattığı fırtınalarla boğuşmaktadır. Tolga’dan gelen telefona cevap verirken, sözlerinin Harun’un kalbini paramparça ettiğinin farkında bile olmayacaktır.                  Harun, büyük bir öfkeyle Eda’nın karşısına çıkar. Ama Eda kararlıdır. Tolga ile evlenecektir. Eda’nın içinde yaşadığı fırtınadan haberdar olmayan Harun için artık nefret ve öfke dolu anlar başlamıştır. Bir başka büyük fırtına da Tolga’nın kalbinde yaşanmaktadır. Gerçekleri öğrenmesi onu allak bullak etmiştir.
Melda, Eda ve Tolga’nın nikahının stresini yaşarken bir yandan da şirketteki olaylarla uğraşmaktadır. Vergi denetmenlerinin raporu şirketi oldukça zora sokacak boyuttadır.
Türkan çaresizlik içinde olanları izleyip, Eda’ya yardım edememenin sıkıntısını yaşarken, Hayat ise Eda’ya destek olmaya çalışmaktadır. Öfke ve çaresizliğin pençesinde olan Cemil’in, kimseye belli etmese de, ailesine ve evine olan özlemi giderek artmaktadır. Ancak yaşayacağı büyük şok onu can evinden vuracaktır.
Ece’nin gerçek bir aile olabilmeleri için Batu’ya tek bir şartı vardır. Ece’yi kazanmak için bunu yapmak zorunda olduğunu bilen Batu bir yol ayrımındadır. Bir tarafta yıllardır içini kanatan intikam duygusu diğer tarafta ise kız kardeşi Ece.
Melda sorunlarının çözümü olduğuna inandığı nikahın gerçekleşmesini beklerken, nefret ve aşk arasında sıkışıp kalan Harun da hayatının en zor gecesini yaşamaktadır. Tabii Eda ve Tolga da. Ancak kimsenin beklemediği bir gelişme herkesin hayatını daha da zorlaştıracaktır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.