Vana sektörünce öncü kuruluş, Batu Vana

Yediden yetmişe hepimiz vanaların ne işe yaradığını biliriz. Vanalar hepimizin evinde bulunan su tesisatlarında kullanılan, suyu kesmeye yarayan elemanlardır. Türkiye’de birçok vana üreten firma bulunmaktadır. Fakat bu firmalar arasında fark yaratan Batu vana firmasını sizlere tanıtmak istiyorum.

Batu vana firması, yıllardır gerek kalite standartları gerekse ürünleriyle piyasada hep tercih edilen isim olmuştur. Batu vana bu marka değerine ise, kalite standartlarına ve arge çalışmalarına verdiği önem sayesinde ulaşmıştır.

vana

Ürettiği ürünlerle kendisini sektörde kabul ettiren firma, kendi sektöründe bir ilki gerçekleştirerek, Türk Standartları Enstitüsünün ISO 9002 kalite standartları belgesini almaya hak kazanmıştır. 2000’li yılların hemen başında ise firma yine sektöründe bir ilki gerçekleştirerek CE belgesini de almıştır.

Batu vana bu başarısını, müşterilerine verdiği öneme ve çok çalışmaya borçludur. Şirket gerek teknolojik yatırımları gerekse arge yatırımları sayesinde oldukça önemli bir noktaya gelmiştir. Kullandığı modern makineler sayesinde, birçok testi insan gücünden bağımsız bir şekilde yapmaktadır. Firma hakkında daha detaylı bilgi istiyorsanız, sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

3 Comments

  1. Yeni yaptırdığım yazlığım için vana arıyordum siz denk geldiniz. Acaba toplu alımlarda indiriminiz var mı ?

  2. Sitenizi inceledim. Sizden vana almayı düşünüyorum. Kredi kartlarına taksit imkanınız var mı ?

  3. Vana almayı düşünüyoruz yeni evimiz için. Vana seçerken ve alırken siz gelip test ediyor musunuz ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.