WhatsApp ile Kolayca Mesajlaşın

Bildiğimiz üzere iletişimde en ön sıralara geçen WhatsApp uygulaması, çıktığı günden beri birçok kullanıcı tarafından kullanılmaya başladı. Akıllı telefon kullanıcıları tarafından en çok aranan programlardan biri haline geldi. WhatsApp ve benzerleri tarafından mobil operatörler olumsuz etkilendi.

Ancak bilindiği gibi WhatsApp 1.79 TL’ye App Store’larda bulunuyor. Fiyatın olması kullanıcıları zaman zaman bu uygulamadan caydırıyordu. Bu yüzden bazı zamanlarda WhatsApp ekibi ücretsiz mesajlaşma uygulaması yapıyorlardı.

whatsapp
whatsapp

WhatsApp’ın ücretsiz kullanımı yeniden geldi çattı. Belli bir süreliğine ücretsiz olarak indirilebiliyor.

WhatsApp denilmişken bir elde bulunan verilere göre, WhatsApp üzerinden gönderilen ileti sayısı Ağustos ayında günlük 10 milyar olmuştu. Bu rakam WhatsApp çılgınlığını gözler önüne seriyor gibi gözüküyor.

Ücretsiz mesajlaşma piyasasında kıran kırana bir mücadele devam ediyor. Viber’in piyasaya girmesiyle WhatsApp da etkilendi. WhatsApp’ın kullanıcı sayısı 200 milyonken, yakın takipçisi Viber’in kullanıcı sayısı 140 milyondur. Üstelik Viber ücretsiz bir uygulamadır.

Dünya piyasası rekabetleri kullanıcıları olumlu yönde etkilemeye devam ediyor. WhatsApp’ın da bu piyasada güçlü bir yeri var. Siz de zaman zaman yapılan ücretsiz kullanımları kullanmak istiyorsanız WhatsApp’ı takip edin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.