Wp 301 Yönlendirmesi

Sınırlı süreçler için tasarlanan ister kurumsal, ister bireysel yada belirli bir etkinliği kapsayan web adreslerinde sıklıkla görülen URL kaybı özellikle Google bazında düşünüldüğünde sitenin değer kaybı yada ceza alması gibi durumları ortaya çıkaracak niteliktedir.

wp 301

Bu durumda belirli filtre standartları ile karşılaşmanız birçok sorunu da beraberinde getirecektir. Böyle bir durumlar karşılaşmanız durumunda sitenizin adresini yönlendirme ile başka bir adrese taşımanız kullanıcı ziyaretlerinde kayıpların yaşanmamasına karşı alınacak en önemli önlem olarak göze çarpmaktadır.

WordPress’in bu anlamda geliştirdiği yönlendirme Plug-in uygulaması kullanıcıların otomatikman belirlediğiniz konuma yönlenmesini sağlamaktadır.eklentisini kullandığınızda araçlar menüsünde yerleşik bir yönlendirme butonunun ortaya çıktığı görülür. Böylece eski ve yeni URL adreslerinizin kaydını yaparak istenen etkiye ulaşmanız oldukça pratik bir hal alıyor.

Eklentiyle birlikte yönlendirmesi yapılan sayfanın hit rakamlarının da izlenebilir olması başlıca avantajlardan bir diğeri olarak göze çarpıyor. Ziyaret tarihinin de belirtilmesi bu anlamda URL kontorülünün ne oranda dikkate alınacağının da uygulanmasını sağlıyor. Bu anlamda sitenizin karşılaştığı sorunları basit bir uygulamayla gidermeniz de mümkün oluyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.