Yalan dünya dizisi devam ediyor

Tv dizileri televizyon yaşamımıza girdiği günden beri bizi esir almıştır. Tvler ilk yayına başladığı yıldan itibaren yabancı diziler ile bizi ekran başına kilitlemişlerdir. Özellikle 1970li yılların sonu ve 1980li yıllarda Dallas dizisi ile ekranların başından ayrılamaz olduk. Yine o dönemlerde zengin ve yoksul dizisi yaşamımızın bir parçası oldu. Sonrasında kaçak dizisi ile her gün bizde kaçmaya başladık.

yalan dünya izle
yalan dünya izle

Bu dizilerin ardından pembe diziler bizi ekrana bağladılar. Hele bir Amerikan dizisi olan hayat ağacı akşam üstü yayınlandığı için evimize gidip diziyi izlemek için trafiği bile felç ederdik. Bu denli dizi kolik olan Türk milleti son zamanlarda yerli diziler ile ekran başına kilitlendi. Her gece her ayrı kanalda mutlaka bir yerli dizi yayınlanmaya başlamıştır.

yalan dünya dizisi ise bunların en başında gelmektedir. Daha ilk 3 bölümü yayınlanan yalan dünya yerli dizi reytinglerini yerle bir etmiştir. Gerçekten çok kaliteli oyuncu kadrosu ve gülse birselin deneyimi birleşince muhteşem bir dizi ortaya çıkmış. Hele video sitelerinde en çok arana kelime ise daha şimdiden yalan dünya izle olmuştur. Sizde diziyi tekrar seyretmek isterseniz sitesini ziyaret ediniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.