Yaprak Dökümü Sezon Finali İzle

             Şevket, Leyla ve doğacak yeğeni için kendini ateşe atmış ve Oğuz’un suçunu üstlenmiştir. Leyla’nın çaresizce çırpınışları, Şevket’i aldığı karardan geri döndürmeye yetmez.

           Şevket’in haberi kulaktan kulağa yayılırken, Ali Rıza Bey ile Hayriye Hanım her şeyden habersiz, geçmişleriyle bir muhasebe içindedirler. Leyla’nın, ailesinin gerçeği öğrenmesini erteleme çabasıysa, kısa bir süreliğine işe yarar. Şevket’in cinayet işlediğini öğrenmesiyle Necla bütün öfkesini Leyla ve Oğuz’a yöneltir. Evliliğini sorunlardan uzakta yaşamak isteyen Necla, bu son olayla, ailesiyle bağlarını koparmaya karar verir. Ferhunde ise Şevket’in mahkeme önünde tüm suçu kabul etmesine rağmen, gerçeğin bambaşka olduğuna inanmaktadır. Fikret’in İstanbul’dan Adapazarı’na uzanan yolculuğu şimdi yeni bir yol ayrımındadır. Tüm çabasına rağmen Tahsin’i affedemeyen Fikret yeni kararını açıklar
Hayriye Hanım, gözyaşları içinde Şevket’i hapishaneye uğurlarken, durum kendisinden saklanan Ali Rıza Bey, bütün kırgınlığına rağmen babalık vazifelerinin hiç bitmeyeceğini bir kez daha anlamış, bütün evlatlarını etrafında toplamaya karar vermiştir. Sert geçen sonbaharın savurduğu yaprakları toplamaya çalışan koca çınar, son darbeyle kendini can düşmanına teslim eder.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.