Yarasa Gübresi İle Daha Sağlıklı Ürünler Elde Edin

Yarasa ve diğer su kuşları gibi türlerin çeşitli alanlarda bıraktıkları dışkıların işlenmesi ve gübre oluşturulması sonucu tarım toprak arazilerinin verimliliği ve üretilen besinlerin maddesel zenginliklere sahip olması özellikle insan sağlığının ileri düzeye taşınması açısından büyük olanaklar sağlamaktadır.

Yavaş bir şekilde biriken ve kurumuş olarak doğada bulunan yarasa gübresi içerik yapısıyla birçok mineral ve elemente sahiptir. Yarasa gübresinin içeriğinde özellikle potasyum, fosfor, azot gibi toprağın zenginleşmesini sağlayacak maddelerin barınması toprak kalitesinin en üst seviyelere çıkmasını sağlamaktadır.

yarasa gübresi
yarasa gübresi

Fark edilir derecede yüksek verim oranının bu gübrenin az bir miktarda kullanılması sayesinde sağlanması da bu ürünün ilgi odağı haline gelmesini sağlamıştır. 100 mililitrelik bir yarasa gübresinde yaklaşık 1 milyara yakın bir oranda bakteri bulunur ve bu bakteriler çeşitli elementlerin oluşumuna katkı sağlarlar. Ayrıca yarasa gübresi fiyatları bakımından da sektör gücünün doğrultusunda erişilebilir bir duruma gelmiştir.

yarasa gübresi satışı ve kullanımıyla birlikte özellikle domates, patates ve diğer sebze üretimlerinde yüksek kalite sağlanmaktadır. Bu konuda daha fazla bilgi almak için web sayfamızı
adresi üzerinden ziyaret edebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.