Yarasa gübresi ve faydaları

İnsanlar doğal ve organik ürünlere duyduğu özlemi her fırsatta tekrarlamaktadır. Çocukluğumuzda yediğimiz o sulu ve gerçektende domatesin kendisine özgü olan o kokusunu çok özledik. Şimdiki nesil organik domatesi hiç görmedi bile. Genetiği değiştirilmiş ürünlerin ve tohumların yanında bir de suni gübre yaratarak yetiştirilen ürünler ile son derece sağlıksız beslenir olduk. Hadi genetiği değiştirilmiş tohumları biliyorduk da suni gübreyi de yeni öğrendik. Ülkemizde her şey elbette suni olarak gerçekleşmiyor. Arada bazı iyi gelişmelerde olmuyor değil. Bunlardan biri de yarasa gübresini son derece doğal ortamlarla alarak çiftçinin hizmetine sunan Ürgüp yarasa gübresidir.

Ürgüp yarasa gübresi firması mağaralardan toplanan ürünleri hiçbir suni katkı ilave etmeden çiftçinin kullanımına sunar. yarasa gübresi çok zengin etken maddeleri ile üretimi artırma da çiftçinin dostudur. İçinde bulunan etken maddeler ile üretimi yüzde 40 ile yüzde 110 arasında artırması ile çiftçinin en yakın arkadaşıdır.

 

Yarasa gübresi organik tarım için bulunabilecek en sağlıklı gübredir. Yarasa gübresine ulaşmak için sitesini ziyaret ediniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.