Yatağınızın Ömrünü Uzatmak İstiyorsanız Alez Kullanmayı İhmal Etmeyin

alez
alez

Titiz ev hanımları bilirler, ortopedik yatakların temizliği zordur. Özellikle yaz aylarında ter, nem, kış aylarında toz ve kir yatakların daha çabuk kirlenmesine neden olur. Bu tür sorunlardan kurtulmak, yatağınızın daha uzun ömürlü olmasını ve temiz kalmasını istiyorsanız alez kullanmalısınız.

Yatak koruyucu olarak da kabul edilen ve bu amaçla kullanılan alezler, yatak koruyucu kalkan gibidir. Nemi, kiri, tozu, suyu yatak yüzeyine geçirmediği için yatağın uzun ömürlü olmasını sağlar.

Alez Çeşitleri

ki çeşit alez vardır. Su geçirmeyen ve kapitone özellikte olanlar. Kapitone özellikli alezler, pamuklu bir yapıya sahiptir. Gündelik kullanım için tercih edilir. Çift ve tek kişilik olarak satılır. Hem çocuk yataklarında hem de ebeveyn yataklarında kullanılır. Böylece çocuk yatakları da ebeveyn yatakları da uzun süre temiz ve hijyenik kalır.

alez
alez

Sıvı geçirmeyen alezler ise gündelik kullanım için tercih edilse de aslında çocuklarda altına kaçırma, hasta yatakları vb. durumlarda kullanılır. Bu yatak koruyucular iki katmandan oluşur. Üst katman pamukludur, alt katman ise polyesterdir. Polyester katman sıvının yatağa geçmesine engel olur. Üst katmanın pamuklu olması ise alt katmandan kaynaklı rahatsızlık hissini yok eder. Sadece hastalık halinde değil aynı zamanda çok terleme problemi olan kişiler için de uygun bir yatak koruyucudur. Yatağın ter ve sıvı nedeniyle kirlenmesine engel olur. Yıkanabildiği için temiz ve hijyenik bir uyku ortamı sağlar.

Tek kişilik ve çift kişilik pamuklu ve sıvı geçirmez alez modellerine ekonomik fiyatlarla sahip olmak isterseniz  adresinden sipariş verebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.