Yeni hal yasası uyumlu program

Değişen hal yasası ile birçok program ve bilgiler tarih oluyor. Değişikliğe uyumlu yeni hal programlarının satışı ise başlamış durumda.

Yeni hal programı ile neler yapılır ?

Stok analizi, cari kayıt, fatura işlemleri, mal girişi ve günlük fiyat listesi gibi çok işlevli bir programdır. Meyve ve sebze halinde bütün işleri daha da kolaylaştırıyor. Ürünlerin künye numarası ile kayıt altına alınmasını sağlıyor. Yeni hal yasası uygun program, üretici ve müşteri bilgilerini yasaya uygun tutmaktadır. İstediğiniz kadar müşteri, ürün ya da stok kaydı yapabilirsiniz. Bu kayıtlar içinde kolay hazırlanabilen ve üstünde esnek değiştirmeler yapabilecek şekilde fatura kesebilirsiniz.

hal programı

Firebird sql tabanlı hazırlanan bu program, son teknoloji ile geliştirilmiştir. Prohal firmasının uzman yazılım kadrosu tarafından geliştirilmiş ve hala üzerinden çalışmalar yaptığı yeni hal yasası uygun hal programı kullanımı kolaydır. Aynı zamanda devir ücretini de tarih eden bu program, hem ekonomik aynı zamanda da dinamik bir yapıya sahiptir.

Kullanıcıların %100 memnun kaldığı bu programı sizde denemek isterseniz,  adresinden programı indirebilirsiniz. Aynı zamanda iletişim numaralarını arayarak program hakkında bilgi de alabilirsiniz.

3 Comments

  1. Programı yazanlardan Allah Razı olsun. Hayatımız çok daha hızlı bir şekle girdi. İnsanlarla daha rahat mali işlemler yapabiliyoruz.

  2. Oldukça başarılı bir yazılım. Direkt olarak kullanmasam da inceleme fırsatım oldu. Büyük kolaylıklar içeriyor.

  3. Üniversiteye ve emeği geçenlere teşekkürler. Hal den birşeylere alıp faturalandırmak ve onu beklemek bir ölümdü. En azından sistem düzene girdi bu sayede.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.