Yeni trend dövmeler

Yeni trend dövmeler

Ülkemizde son zamanlarda gençler arasında yaygınlaşan bir trend olmuştur Dövme. Gittikçe daha fazla kişi tarafından tercih edilmeyi başarmıştır. Dövme yaptıran kişilerin tek bir dövmeyle yetinmediğini de görebilirsiniz.

Dövme yaptıran insanlar değişik görünüşlere sahip olmaktadır. Tattoo yaptırırken önemli olan nokta, nasıl görüneceğinden çok vücuda uyup uymamasıdır. Vücudun şekline uyan dövme seçmek önemlidir. Beğendiğiniz dövmeler vücut şeklinize uymayabilir. Bundan dolayı dövme modellerini nereye ne şekilde yaptırağınız önemlidir.

Türkiyede bir çok insan acı verir düşüncesiyle tattoo yapmaktan korkar. Ancak bu yanlış bir yaklaşımdır. Dövme iğnesi denilen iğneyle 7 ile 15 dakika süren uygulama, dövme yapılacak yerin uyuşturulması sayesinde çok az acı verecek şekilde tamamlanır.

Özellikle yazın havuza, denize giren gençlerin tercihidir dövme. Vücutlarına dövme yaptırıp kendi tarzlarını oluştururlar. Dövmenin amacı güzel görünmesidir. Bu nedenle gözükecek bir yere yapılması önemlidir. Kalıcı dövme yaptırdıktan sonra bu dövmeyi sildirmek zor bir işlemdir.

Bu nedenle kesinlikle istediğinizden emin değilseniz geçici dövmeyi tercih etmelisiniz. Dini bakımdan dövme yapılan yere su değmeyeceği düşünülerek dövme yaptırmayan kişiler vardır. Ancak bu düşünce yanlıştır.

Dövme trendi

1 Trackback / Pingback

  1. Dövme çeşitleri | Güncel Blog

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.