Yeni trend yatırım aracı

İngiltere’de geliştirilerek kısa zamanda tüm dünya ülkelerinde son derece popüler bir ödeme aracı haline gelen ukash, farklı özellikleriyle de bir yatırım aracı olarak kullanılabiliyor. Bozdurulabilme özelliğine sahip olması, yatırımcıların bu kartı yakın markaja almasına neden oldu. Çok sayıda kişi kart ile kolaylıkla zamanı paraya çevirebiliyor.

ukash kart
ukash kart

İnternetten yapılan alışverişlerde ödemelerin güvenli bir şekilde yapılabilmesi amacıyla geliştirilen ukash kart çeşitli bakiyeleri içeren hazır paketler şeklinde satılıyor. Bu paketler Euro miktarı baz alınarak hazırlandığı için Türk Lirası olarak karşılığı değişkenlik gösterebiliyor. Euro’nun döviz kurlarında düşük rakamlara gerilediği dönemlerde çok sayıda paket satın alan yatırımcılar, kurlarda yükseliş meydana geldiğinde de bozdurma yoluna gidiyor. Böylece aradaki fark yatırımcıların cebine kar olarak girebiliyor.

adresinden güvenle satın alabileceğiniz ucuz ukash kartlarınızı siz de bozdurma yoluna gidebilirsiniz. Ancak küçük bir miktar komisyonu gözden çıkarmanız gerekiyor. Bozdurulabilme özelliğinin yanı sıra yurt dışına kolaylıkla para transferi yapılabilmesi de kartın en cazip yönlerinden biri. Ancak en büyük avantajı son derece güvenli bir alışveriş olanağı sunması oluyor.

 

3 Comments

  1. Bozdurulabilme özelliği çok iyi düşünmüşler ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmuşlar teşekkür ederim.

  2. Zamandan tasarruf anlamında çığır açmışlar arkadaşım kulanıyordu çok fazla kolaylık sağlanmış

  3. arkadaşım tavsiyesi üzerine bende denemek istedim ve çok memnun kaldım tavsiye ederim yani

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.