Yenisekme yayın hayatına başladı

Sizlere oldukça faydalı bir site tanıtacağım. Türkiye’nin en güncel teknoloji sitesi olmaya aday YeniSekme.Net, yakın arkadaşlarımdan Can Devecioğlu ve Uğur Altun tarafından kurulmuş bir haber sitesi.

WordPress tabanlı olduğu için blog denmesi gerekse de içerik ve tasarım yönleriyle bir blog sitesine hiç benzemiyor. Adeta bir haber portalı görünümüne sahip olan YeniSekme.Net içerisinde Güvenlik, Mobil cihazlar, GSM operatörleri, Yazılım, Donanım, Oyun Dünyası, İnceleme ve Editörden kategorilerini barındırıyor.

yeni sekme

Editörden kategorisi haricinde diğer tüm kategorilerde bir haber sitesinden farksız olan site bu kategoride editörlerin kişisel deneyimlerini ve ziyaretçilerine aktarmak istediklerini içeriyor. İşte bu yönü YeniSekme.Net’i bir blog formatına yaklaştırıyor. Diğer bir çok sitenin aksine YeniSekme.Net’in şık ve ferah tasarımı, kullanıcı dostu arayüzü ile bunalmadan site içerisinde uzun süre vakit geçirebiliyorsunuz.

Yine diğer bir çok benzer sitenin tersine bu sitede her kullanıcı seviyesine hitap edecek içerikler bulmak mümkün. Bir yazılım geliştiricisinden standart bir internet kullanıcısına, oyun meraklısı bir kullanıcıdan bir donanım sevdalısına herkesin takip etmekten bıkmayacağı bir içeriğe sahip. Göz atmanızı öneririm.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.