Youtube’un iOS Uygulaması Güncellendi

Dünyanın en popüler video sitesi olan YouTube’un iOS platformundaki uygulaması güncellendi ve güncelleme ile de birlikte televizyona gönder özelliği de eklenmiş oldu.

Dünyanın en büyük video sitesi olan YouTube’un iOS platformundaki uygulaması geçtiğimiz gün güncellendi. Güncelleme ile birlikte 1.2.1 sürümüne ulaşan uygulamada yenilik olarak Android platformundaki Youtube uygulamasında bulunan televizyona gönder özelliği iOS sürümüne aktarılmış oldu.

ios uygulaması
ios uygulaması

Güncellemeyle birlikte uygulamada performans ve uygulamanın daha stabil çalışması için üzerinde düzeltmeler yapılmış. Televizyona gönder özelliğinin aktarılmış olduğunu söyledik. Peki Televizyona Gönder nedir ? diye sorunlar olacaktır. Televizyona gönder özelliğinden kısaca bahsetmek gerekirse, uygulamadaki bu opsiyon iOS işletim sistemine sahip bir cihazdan aynı Wi-Fi ağında bulunan televizyona görüntü aktarma işlevini görüyor. Yine aynı şekilde iOS cihazından diğer bir iOS cihaz arasında da aktarmalar başarılı ve sorunsuz bir şekilde yapılabiliyor.

Ayrıca uygulamanın dikkat çekici bir diğer özelliği ise düşük hızlı internet bağlantıları için performans düzeltmelerinin olması. Yani düşük hızlı internet ile video izlenirken Youtube’da kullanıcılar artık daha az sıkıntı ile karşılaşacak. Eğer YouTube uygulamanızı halen güncellemediyseniz cihazınız üzerinden App Store’a tıklayıp güncelleme işleminizi kolayca, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.