ZAMAN TASARRUFU İÇİN UÇAK FİYATLARI

Yolculuklarınızın kalitesini yükseltmek için uçak yolculukları tercih edebilirsiniz. Ancak tarifeli uçuşlar için aylar öncesinden rezervasyonlar başlamakta ve anlık ihtiyaçlarınızda kendinize özel uçuş seferleri bulabilmek zor olabilmektedir. Bazı yolcular da daha modern ve lüks seçimler yapmak için özel uçak fiyatları araştırmaları yapmakta ve yolculuklarını kendilerine özel hale getirebileceklerdir. Bunun için tarifesiz uçuşlar tercih edilebilecektir. Bu alanda tercih ettiğiniz yere gitmek için tarih belirtmeniz yeterli olacaktır.

Uzman personel gidilecek havalimanı ile bağlantı kurarak uygun zaman dilimleri hakkında geniş bir uçuş planı yelpazesi hazırlar. Bu alternatifler arasından seçimler yapmak için kişi sayınıza ve gideceğiniz yere göre uçak fiyatları belirlenecektir. İş jeti olarak kiralayabileceğiniz uçaklar arasında 5 kişiden başlayan yolcu kapasitesine sahip uçaklar bulunmaktadır. Ekibinizin genişliğine göre 19 kişi kapasitesine kadar ulaşan özel jetler bulunmaktadır. İş seyahatleri için kullanılan özel jetlerin yanında ambulans uçak olarak hizmetler sunan uçaklarda bulunmaktadır. Bu uçaklar genel olarak hastanızı dünyanın farklı noktalarında bulunan hastanelere anında yetiştirmektedir.

Özellikle hastaların oluşabilecek komplikasyonlara karşılık tüm tedbirler bulundurulmakta ve güvenli bir uçuş sağlanmaktadır. Gerekli tıbbi personeller oluşabilecek farklı rahatsızlıklara anında müdahale edebiliyor ve hastanızın istediğiniz yere çok daha hızlı bir şekilde ulaştırılması sağlanabiliyor. Bu alanda adresi üzerinden iletişim kurulabilir ya da form doldurularak uzman personelin sizi araması sağlanabilir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.