Zeymed hasta karyolası

Hastalıkların iyileşmesi kısa veya uzun süreli olabilir. Ancak hastalıkların iyileşmesinde hastaların moral düzeyi ve konforu çok önemli bir yer tutar. Yapılan araştırmalar moral düzeyi yüksek ve bu zor dönemde ihtiyaçları en kolay şekilde karşılanabilen hastaların çok daha çabuk iyileştiğini ortaya koymuş durumda.

Ülkemizin öncü hasta yardımcıları üreticisi Zeymed, hastalarımızın en iyi koşullarda eski güzel günlerine dönmesi için birçok farklı kategoride ürünler sunuyor. Bu ürünler arasında en çok tercih edilenlerden biri şüphesiz ki Zeymed hasta karyolası. Firma kataloğunda hastaların her tip ihtiyacını karşılayabilecek motorlu karyolalardan yatak içi banyo sistemlerine kadar tüm yardımcı ekipmanları bulmak mümkün.

hasta karyolası
hasta karyolası

Zeymed kataloğunda bulabileceğiniz bir diğer önemli hasta yardımcısı ise Zeymed tekerlekli sandalye çeşitleri. Dünyada tekerlekli sandalye konusunda en son teknoloji olan merdiven inip çıkabilen tekerlekli sandalye, hava dolaşımlı sandalye gibi tüm ürünleri Zeymed kataloğunda bulmak mümkün.

Zeymed kataloğundaki önemli bir hasta yardımcısı da dünyanın adım sayar konusundaki ilk tercihi omron adım sayar ürünleridir. Piyasadaki en hassas sensörlere sahip olan bu adım sayarlar ile adım sayma süreçlerini takip etmek artık çok kolay.

Siz de tüm hasta yardımcılarına ve diğer hastane ihtiyaçlarınıza ülkemizin en köklü hastane yardımcısı sağlayıcı firmaları arasında yer alan adresinden ulaşabilir ve en uygun fiyatlarla bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.