Psikolojik Danışman Zeynep Selvili

Neden bazı insanlar mutluyken bazı insanlar mutsuzdur? Hatta bu kıyaslanan insanlar aynı koşulda ve şartlarda olsalar dahi biri mutluyken bir diğeri mutsuz olabiliyor.

Zeynep Selvili
Zeynep Selvili

Psikoloji uzun süredir ele alınan bir bilim ola dursun, Zeynep Selvili eksik ve sorunlu yönlere odaklanmaktansa olumlu ve güzel yönlere odaklanıp bunları su yüzüne çıkarmanın mutlu ve tatmin edici bir hayat yaşama yolunda çok önemli bir adım olduğunu vurguluyor.

Mutlu ve doyumlu bir yaşamın olmazsa olmazı, olumsuzlukları kabul yaparak sonra da pozitif yönlere odaklanmakmış. Özellikle günümüzde toplumsal bir stres içinde olduğumuz herkesçe bilinen bir gerçek. Zeynep Selvili bu anlamda oldukça işe yarar ve pratiğe uygulanabilirliği ile öne çıkan tavsiyelerde bulunuyor.

Zeynep Selvili İle Hayata Farklı Tarafından Bakın

Çocukluğumuzda var olan, büyüdükçe kaybolmaya yüz tutan olumlu bakış açımızın yeniden aktive edilmesine vurgu yapan psikolojik danışmanımız, eğitim anlamında, bu konuda oldukça fazla deneyimden geçmiş bir insan.

Amerika’da anksiyete, depresyon tedavisi ve davranışsal aktivasyon gibi konularda eğitimler almış olan Zeynep Hanım, 2012 yılının yazında New York Üniversitesinden Psikolojik Danışmanlık ve Sağlık Uzmanlığı ile mezun olmuştur.

Türkiye’ye döndükten sonra ‘’İyi Hissetmek TV’’ de Psikiyatrist Alp Karaosmanoğlu ve PsikoNet ekibi ile canlı yayınlara başlamış, ‘İyi hissetmek kendinize borcunuzdur’ sloganı ile yapılan programlarda ruhsal sağlık konularında insanları aydınlatmaya çalışmıştır.

Psikolojik danışmanlık uzmanımızı ayrıca adresinden de takip edebilir. Son derece faydalı makalelerine ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.